Sport     | 24.02.2018. 16:19 |

Minimalna pobjeda Željezničara nad Slobodom

SARAJEVO, 24. februara (FENA) - Nogometaši Željezničara pobijedili su danas na Grbavici ekipu Slobode sa 1:0, u susretu 20. kola Premijer lige BiH.

Jedini pogodak postigao je Daniel Graovac u 63. minuti.

Petnaestom pobjedom u sezoni ekipa sa Grbavice zadržala je lidersku poziciju na tabeli, isprd Zrinjskog koji je danas također upisao pobjedu u gostima u Doboj Kaknju.

Utakmica je protekla u obostrano otvorenoj igri. Nešto agilniji bili su domaći nogometaši koji su imali nekoliko dobrih prilika, ali su i Tuzlaci u nekoliko navrata opasno zaprijetili.

Jedini pogodak postigao je Graovac u 63. minuti, nakon gužve u šesnaestercu Tuzlaka.

Nakon primljenog gola Sloboda je još ofanzivnije krenula ka golu Željezničara, a najbolju priliku imala je u 83. minuti kada loptu sa gol-linije izbacuje Graovac.

Huseinbašić: Uz podršku navijača do uspjeha

Milošević: Ovo je za svakog igrača utakmica koja se dešava jednom u životu (VIDEO)

Milošević: Ovo je za svakog igrača utakmica koja se dešava jednom u životu

TP 'Intera' Mostar: Radionica o digitalizaciji procesa u MSP

Alma Ras: Slavimo uspjeh s uposlenicima od preko deset i dvadeset godina izvrsnosti