Sport     | 06.03.2018. 08:27 |

Manchester United preokretom do pobjede kod Crystal Palacea

FENA Roland Grabovac

LONDON, 6. ožujka (FENA) - U posljednjem susretu 29. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester United je u gostima svladao Crystal Palace rezultatom 3:2, nakon što je gubio 2:0.

Domaći su u vodstvo došli u 11. minuti pogotkom Androsa Townsenda, a u 48. na 2:0 povisio je Patrick van Aanholt.

Momčad Josea Mourinha preokret je započela u 55. minuti kada je Chris Smalling glavom pogodio za 2:1, u 76. Romelu Lukaku izjednačio je na 2:2, a u sudačkoj nadoknadi potpuni preokreti i pobjedu Unitedu donio je Nemanja Matić koji je zabio fantastična pogodak udarcem s oko 25 metara.

Manchester United s tom pobjedom vratio se na drugo mjesto ljestvice sa 62 boda, dok je gradski rival Manchester City uvjerljivo prvi sa 78 bodova.

Iza dva kluba iz Manchestera slijede Liverpool sa 60, Tottenham s 58 i Chelsea s 53 boda.