Sport     | 12.03.2018. 08:30 |

Pobjede Marseillea, Lyona i Nice

FENA Internet

PARIZ, 12. ožujka (FENA) - U posljednjem susretu 29. kola francuskog nogometnog prvenstva Marseille je na gostovanju svladao Toulouse rezultatom 2:1.

Gosti su poveli u 10. minuti preko Lucasa Ocamposa, izjednačio je Firmin Mubele devet minuta kasnije, a pobjedu Marseilleu donio je Konstantinos Mitroglou golom u 78. Minuti susreta.

Ranije u nedjelju Lyon je na svom terenu s 1:0 bio bolji do Caena, dok je Nice u gostima kod
Guingampa upisala pobjedu 5:2.

Na vrhu ljestvice je Paris SG sa 77 bodova, slijede Monaco (63), Marseille (59), Lyon (54), itd.

Pobjeda Veleža nad Zvijezdom

Barbarez: Vjerujem da ću manjak trenerskog iskustva nadoknaditi respektom i autoritetom (VIDEO)