Sport     | 06.04.2018. 13:09 |

Makedonija prvi finalist turnira 'Josip Katalinski Škija'

SARAJEVO, 6. aprila (FENA) - Pionirska reprezentacija Makedonije pobijedila je danas na stadionu "Asim Ferhatović Hase" selekciju Sarajeva i Istočnog Sarajeva rezultatom 4:1 u prvom polufinalnom susretu Međunarodnog memorijalnog turnira "Josip Katalinski Škija".

Dva gola za pobjednički tim je postigao Alban Taipi u 50.' i 68.', a po jednom su se u listu strijelaca upisali Murtezan Neziri u 56.' i Ramiz Berović u 59. minuti

Jedini pogodak za Sarajevo i Istočno Sarajevo je postigao Edd Nezirović u 10. minuti iz slobodnog udarca, saopćeno je iz Nogometnog saveza BiH.

U drugom polufinalu od 14.00 sati će se sastati Bosna i Hercegovina - Selekcija Grada Beograda.