Sport     | 07.04.2018. 19:03 |

Željezničar i Široki Brijeg remizirali na Grbavici

FENA Hasan Selhanović

SARAJEVO, 7. aprila (FENA) -  Nogometaši Željezničara i Širokog Brijega danas su na Grbavici  remizirali 1:1 (0:1) u derbi susretu 4. kola  Premijer Lige BiH za prvaka.

Gosti su poveli golom Bagarića, koji je u 36. minuti glavom matirao Kjosevskog nakon ubačene  lopte Ćorića.

Širokobroježani su držali vodstvo sve do same završnice, kada je  golman "Plavih" Vedran Kjosevski postigao nevjerovatan gol.  U trećoj minuti sudijske nadoknade ispucao je loptu sa svoje polovine, a ona je prevarila neopreznog Bandića i završila iza njegovih leđa za konačnih 1:1.

U drugom susretu Lige za prvaka Radnik i Krupa su u Bijeljini također remizirali odigravši 1:1, nakon što u prvom poluvremenu nije bilo pogodaka.

Gosti su poveli u 63. minuti  golom Balabanovića, a Radnik je poravnao rezultat pet minuta kasnije preko Martinovića.

Drugi derbi današnjeg programa između Zrinsjkohg i Sarajeva je počeo u 18.30 sati.