Sport     | 07.04.2018. 20:47 |

Bilbija donio tri boda Zrinjskom

MOSTAR, 7. travnja (FENA) – U derbiju 4. kola Lige za prvak domaćeg nogometnog prvenstva Zrinjski je u Mostaru pobijedio Sarajevo rezultatom 1:0, a jedini gol na utakmici postigao je Nemanja Bilbija u 74. minuti.

Veći dio utakmice Zrinjski je imao terensku inicijativu, no momčad Blaža Sliškovića nije napravila previše izglednih šansi pred golom gostiju sve do 74. minute kada je Bilbija podvalio loptu Frani Čirjaku koji u situaciji jedan na jedan ne uspijeva svladati vratara Bojana Pavlovića.

No, lopta se odbila nazad do Bilbije koji s 20 metara pogađa za 1:0.

S tri nova boda Zrinjski se primaknuo vodećem Željezničaru na 2 boda zaostatka. Željezničar sada ima 58, a Zrinjski 56 bodova.

U sljedećem kolu za sedam dana Sarajevo i Željezničar igraju gradski derbi, a Zrinjski gostuje kod Krupe.