Sport     | 19.04.2018. 14:05 |

Novi remi juniorskih reprezentacija BiH i Srbije

SARAJEVO, 19. aprila (FENA) - Juniorska nogometna U-18 reprezentacija Bosne i Hercegovine danas je u prijateljskom susretu u Staroj Pazovi odigrala neriješeno 2:2 sa selekcijom Srbije.

Ovo je bio drugi meč dviju selekcija i drugi remi, nakon što su prije dva dana također u Trening centru FSS odigrali neriješeno 3:3, saopćeno je iz Nogometnog saveza BiH.

Izabranici Tonija Karačića su nakon prvih 45 minuta igre imali prednost od 2:0. Oba gola je postigao Ahmed Hasanović, u 38. i 43. minuti.

U drugom poluvremenu su dosuđena dva jedanaesterca za domaći sastav koji tako dolazi do poravnanja.

Za bh. tim su nastupili: Perković, Bjeković, Imamović, Tegeltija, Savić, Hasanović, Santrač, Kurbegović, Hasikić, Omerović i Kojić. U igru su ulazili još: Kanurić, Šehić, Zilić, Brkić, Šikanjić, Kahrimanović, Božić, Dejanović i Majkić.