Sport     | 16.05.2018. 22:54 |

Griezmann Atleticu donio Europsku ligu

FENA Internet

LYON, 16. svibnja (FENA) - Nogometaši Atletico Madrida osvojili su Europsku ligu nakon što su u finalu na stadionu Parc Olympique u Lyonu pobijedili Marseille rezultatom 3:0.

Najzaslužniji za treći naslov pobjednika Europske lige Atletica bio je Antoine Griezmann koji je zabio prva dva gola u 21. i 49. minuti, dok je Gabi pogotkom u 89. minuti potvrdio pobjedu španjolske momčadi.

Za Atletico je ovo bilo treće finale Europske lige i treći naslov nakon što su ranije to natjecanje osvajali 2010. i 2012. godine, dok je Marseille poražen treći put u svom trećem nastupu u finalu Europske lige, odnosno Kupa UEFA kako se to natjecanje zvalo ranije.