Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/fena.ba/httpdocs/post-parts-new/sql.php on line 166

Fena.ba | Najnovije vijesti iz BiH, regiona i svijeta
Sport     | 29.07.2018. 22:44 |

Čelik - Željezničar 1:0 (0:0)

FENA

ZENICA, 29. jula (FENA) - U posljednjem susretu 2. kola BHT Premijer lige za nogometaše Čelik je pred oko 7.500 gledalaca na Bilinom polju savladao Željezničar s 1:0.

Jedini gol na utakmici postigao je Anel Dedić, i to u 83. minuti na asistenciju Ševke Okića.

Okić se tako iskupio za promašaj sa otvaranja, kada nije iskoristio grešku Jovana Blagojevića, koji je u 6. minuti pokušao odigrati povratnu loptu za Antonia Pavića. Samo je uposlio Okića, koji je sam ušao u 16-erac, ali je njegov šut golman Vedran Kjosevski odbranio nogom.

Kjosevski je i u 45. minuti odbranio šut Fenana Salčinovića sa oko 13 metara iskosa sa desne strane.

Pavić je u sudijskom dodatku, na ubacivanje Dženana Zajmovića, iz blizine šutirao glavom preko gola.

Čelik početkom drugog poluvremena nije iskoristio sličnu priliku kao i na otvaranju prvog. Nakon slobodnog udarca, Matej Rodin je u 51. minuti šutirao glavom, ali je golman Ratko Dujković izbio loptu, koja je išla uz samu lijevu stativu.

Nakon gola, Salko Jazvin je u 84. minuti šutirao iz mrtvog ugla sa desne strane, ali je lopta kroz peterac izašla iz kaznenog prostora. Čelik je do kraja uspio sačuvati prednost.

Bilino polje". Gledalaca: 7.500. Glavni sudija: Dragan Petrović (Banja Luka).
Strijelci: 1:0- Dedić (83).
Žuti karton: Šišić, Livaja, Vrhovac i Dedić (Čelik), Osmanković i Arežina (Željezničar).

ČELIK: Dujković, Livaja, Vrhovac, Karamatić, Bevap, Okić, Jamak (81. Grahovac), Šišić, Salčinović (65. Jazvin), Dedić, Dilaver (81. Nikolić). Trener: Bakir Šerbo.

ŽELJEZNIČAR: Kjosevski, Osmanković (81. Šehić) Bakrač, Rodin, Pavić, Zajmović (73. Zec), Vranješ, Blagojević (67. Arežina), Čurjurić, Veselinović, Krpić. Trener: Slobodan Krčmarević.

(FENA)
Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/fena.ba/httpdocs/post-new.php on line 215