Sport     | 25.09.2018. 23:30 |

Serie A: Inter – Fiorentina 2:1

MILANO, 25. rujna (FENA) - U prvom susretu 6. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je na svom terenu pobijedio Fiorentinu rezultatom 2:1.

Mauro Icardi doveo je domaće u vodstvo iz jedanaesterca na samom kraju prvog poluvremena. Prethodno je Victor Hugo igrao rukom u svom kaznenom prostoru.

Gosti su izjednačili u 53. preko Federica Chiese, a treću prvenstvenu pobjedu Interu donio je Danilo D'Ambrosio u 77. minuti.

S tri nova boda Inter se popeo na peto mjesto Serie A s 10 bodova, koliko ima i četvrta Fiorentina uz bolju gol razliku.

Na vrhu ljestvice s maksimalnih 15 bodova je Juventus koji u srijedu ugošćuju Bolognu.

Barbarez: Vjerujem da ću manjak trenerskog iskustva nadoknaditi respektom i autoritetom (VIDEO)