Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/fena.ba/httpdocs/post-parts-new/sql.php on line 166

Fena.ba | Najnovije vijesti iz BiH, regiona i svijeta
Sport     | 17.12.2018. 01:01 |

Košarkaši Bratunca u Tuzli pobijedili Gradinu iz Srebrenika

FENA

TUZLA, 16. decembra (FENA) – U posljednjoj utakmici 9. kola prvenstva BiH za košarkaše, večeras je u Tuzli ekipa Gradine iz Srebrenika poražena od Bratunca rezultatom 86:95 (17:31, 20:25, 22:17, 27:22).

Gosti su kapitalnu prednost stekli u prvoj četvrtini, na poluvremenu su imali +19 poena, što je bilo nedostižno za ekipu iz Srebrenika.

U domaćem timu najefikasniji su bili Marko Prskalo sa 20 i Miodrag Tanasilović s 18 poena.

U ekipi Bratunca Mladen Pantić je postigao 25, a Stefan Nikolić 20 poena.