Sport     | 24.01.2019. 17:32 |

Poraz fudbalera Sarajeva od Veleža

MOSTAR, 24. januara (FENA) - Fudbaleri Veleža pobijedili su danas u prijateljskoj utakmici na pomoćnom terenu Stadiona Rođeni ekipu Sarajeva sa 3:1.

Sarajevu je ovo bio prvi kontrolni meč, a Mostarcima treći kojim su na najbolji način zaključili mini ciklus od tri utakmice prije odlaska u Tursku.

Gosti iz Sarajeva poveli su u 26. minuti golom Rahmanovića. Velež je izjednačio u 29. minuti preko Fajića iz penala, a do preokreta je došao u 40. minuti golom Behrama.

Konačan rezultat postavio je Zeljković u 68. minuti.

Ekipa Veleža ponedjeljak putuju u Tursku, gdje će provesti naredne dvije sedmice, dok je Sarajevo ovom utakmicom završilo prvi dio priprema u Hercegovini. Prvotimce lidera na tabeli Premijer lige BiH već sutra očekuje trening u TC Bumir, a krajem naredne sedmice ekipa putuje u Antaliju gdje će boraviti do 14. februara.

Rožman: Puno je utakmica do kraja prvenstva, imamo dosta toga pokazati

Vučić se sastao s Dodikom: Pripreme za veliki Vaskršnji sabor teku odlično