Sport     | 28.01.2019. 15:51 |

Široki Brijeg poražen u prvoj pripremnoj utakmici u Antalyji

ŠIROKI BRIJEG/ANTALYA, 28. siječnja (FENA) - Nogometaši Širokog Brijega poraženi su rezultatom 3:1 od Randersa, šestoplasirane momčadi danskog prvenstva, u prvoj pripremnoj utakmici u Antalyji.

Randers je poveo u 38. minuti preko Molvadgaarda nakon brzog protuudara i to je bio rezultat prvog poluvremena. Prethodno je Široki zamalo došao do vodstva, no Eliomarov udarac u 33. minuti zaustavila greda.

Momčad s Pecare izjednačila je u 54. minuti preko Franjića, no finiš utakmice pripao je Dancima koji su u 84. i 87. minuti preko Molvadgaarda i Hogha došlo do konačnih 3:1.

Trener Širokog Goce Sedloski prvo poluvrijeme odigrao je s jednom postavom, dok je u nastavku priliku dobilo 11 drugih igrača.

U četvrtak Široki igra drugi pripremni susret, a protivnik je slovački klub Trenčin.