Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/fena.ba/httpdocs/post-parts-new/sql.php on line 166

Fena.ba | Najnovije vijesti iz BiH, regiona i svijeta
Sport     | 24.03.2019. 20:03 |

Odbojkaši sarajevske Bosne na korak do finala play-offa Superlige

FENA

TUZLA, 24. marta (FENA) - U prvoj utakmici polufinala play-offa za prvaka odbojkaške Superlige Federacije BiH, u Tuzli je večeras domaća Sloboda poražena u susretu sa sarajevskom Bosnom rezultatom 0:3 (21:25, 20:25, 18:25).

Predvođeni Sanjinom Bezdrobom, gosti su opravdali ulogu favorita, prikazavši bolju igru u sva tri seta.

Domaći sastav bio je dobar suparnik u prvom setu, u kojem su se ekipe smjenjivale u vodstvu, da bi "studenti“ kod rezultata 18:18 prešli u vodstvo, a s dva sjajna servisa Bezdrob je svojoj ekipi donio pobjedu.

I u preostala dva bilo je uzbuđenja, ali su ih iskusniji i kvalitetniji gosti riješili u svoju korist za pobjedu kojom su stekli ogromnu prednost za plasman u finale.

Uzvratni susret igra se u Sarajevu za sedam dana.