Sport     | 26.03.2019. 18:09 |

Mladi nogometaši BiH vode s 2:0 na poluvremenu meča protiv Moldavije

FENA Vanja Tolj

SARAJEVO, 26. marta (FENA) - Mlada nogometna reprezentacije Bosne i Hercegovine vodi s 2:0 na poluvremenu kvalifikacione utakmice za evropsko prvenstvo protiv selekcije Moldavije.

BiH je u prvih 45. minuta na stadionu "Grbavica" nadigrala vršnjake iz Moldavije, a golove za domaću selekciju postigli su Šerbečić u 22. i Mustedanagić u 44. minutu utakmice.

Moldavci su jedini ozbiljniju priliku imali u 11. minutu nakon slobodnog udarca, ali nisu se snašli u šesnaestercu selekcije BiH, pa golman Kovačević nije imao problema.

Prvo poluvrijeme nije donijelo lijep nogomet s obzirom da je teren na "Grbavici" bio u lošem izdanju zbog obilnih sniježnih nanosa.