Sport     | 14.09.2019. 18:26 |

Bez pobjednika u duelu Veleža i Željezničara

MOSTAR, 14. rujna (FENA) - U susretu 8. kola nogometne Premijer lige BiH Velež i Željezničar u Mostaru su podijelili bodove odigravši 1:1.

Domaći je u vodstvo doveo Brandao u 25. minuti, a za Željezničar je izjednačio Petar Bojić u 59. minuti.

U 81. minuti Velež je ostao s igračem manje nakon što je Nusmir Fajić dobio drugi žuti karton, ali gostu u preostalom vremenu nisu uspjeli iskoristiti brojčanu prednost.

Nakon nepotpunog osmog kola Željezničar je vodeća momčad sa 16 bodova, dva više od najbližih pratitelja Tuzla Cityja i Sarajeva koji imaju utakmicu manje u odnosu na Željezničar. Velež je deseti sa 5 bodova.