Sport     | 12.01.2020. 08:52 |

Handanović spasio Inter od poraza

FENA Roland Grabovac

MILANO, 12. siječnja (FENA) - U derbiju prvoplasirane i petoplasirane momčadi talijanske Serie A Inter i Atalanta odigrali su neodlučeno 1:1.

Inter je poveo preko Lautara Martineza u 4. minuti i tu je prednost držao sve do 74. minute kada je izjednačio Robin Goosens.

Atalanta je imala priliku doći do pobjede, ali je vratar Intera Samir Handanović u 88. minuti obranio jedanaesterac Luisa Muriela.

Lazio je pogotkom Cire Immobilea u 82. minuti svladao Napoli 1:0. Bila je to deseta uzastopna pobjeda Lazia u prvenstvu, a treći Napolijev poraz u posljednja četiri kola.

Milan je u gostima svladao Cagliari rezultatom 2:0. Rafael Leao u 46. minuti doveo je goste u vodstvo, a u 64. minuti svoj prvi gol nakon povratka u Milan zabio je Zlatan Ibrahimović u 64. minuti.

Na ljestvici Serie A vodeći Inter ima 46 bodova, drugi Juventus ima 45, a treći Lazio 42 boda. Juventus svoj susret 19. kola igra u nedjelju navečer kada momčad Maurizija Sarrija gostuje kod četvrte Rome.