Sport     | 16.06.2020. 08:10 |

Luda završnica u Sevilli

FENA Agencije

MADRID, 16. lipnja (FENA) - U susretu 29. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Betis i Granada su odigrali 2-2, nakon što su čak tri gola postignuta u posljednjim minutama susreta.

Nevjerojatnu završnicu odigrali su Betis i Granada na stadionu Benito Villamarín u Sevilli. Čak tri gola postignuta su u razmaku od 85. do 90+1 minute, a na koncu je završilo 2-2.

Granada je povela u 29. minuti golom Carlosa Fernandeza i gosti su sve do same završnice držali vodstvo. No u samoj završnici su u razmaku od 120 sekundi primili dva gola. Izjednačio je Sergio Canales u 85. minuti iz kaznenog udarca, a dvije minute kasnije Tello je sjajnim udarcem iskosa s ruba kaznenog prostora zabio za 2-1.

Ipak, velika radost domaćih igrača kratko je trajala. U prvoj minuti sudačke nadoknade Roberto Soldado je fantastičnim udarcem nakon ubačaja iz kornera zabio za 2-2.

U prvoj utakmici 29. kola Levante i Sevilla su igrali 1-1.

Gosti su poveli nakon samo 25 sekundi igre u drugom poluvremenu kada je De Jong proslijedio loptu u mrežu nakon ubačaja Munira, a domaći su sretno poravnali u samoj završnici kada je ubačaj Miramona gostujući vratar Vaclik odbio u svog braniča Diega Carlosa od kojega je lopta završila u golu.

Na ljestvici vodi Barcelona sa 61 bodom, Real Madrid ima dva boda manje, a treća je Sevilla sa 10 bodova manje od Barce, prenosi Hina.

U utorak su na programu susreti Getafe - Espanyol, Villarreal - Mallorca i Barcelona - Leganes, u srijedu će igrati Eibar - Athletic, Valladolid - Celta i Osasuna - Atletico, dok će u četvrtak na teren Alaves - Real S. i Real M. - Valencia.

REZULTATI:
Levante - Sevilla 1-1 (Carlos 87-ag / De Jong 46)
Real Betis - Granada 2-2 (Canales 85-11m, Tello 87 / Fernandez 29, Soldado 90+1)