Sport     | 08.01.2018. 08:47 |

Real bez pobjede u Vigu

FENA Internet

MADRID, 8. siječnja (FENA) - U posljednjem susretu nedjeljnog programa španjolskog nogometnog prvenstva Celta Vigo i Real Madrid podijelili su bodove odigravši 2:2.

Daneil Wass doveo je domaće u vodstvo 33. minuti, no Real je na odmor otišao s prednošću nakon što je u 33. i 38. dva puta pogodio Gareth Bale.

Iago Aspas u 72. nije realizirao jedanaesterac, ali je Celta ipak ostala neporažena zahvaljujući golu Maximiliana Gomeza deset minuta kasnije.

Ranije u nedjelju vodeća Barcelona je rutinski, rezultatom 3:0, svladala Levante i sada ima ogromnih 16 bodova prednosti u odnosu na Real.

U nedjelju su odigrana još tri susreta 18. kola. Leganes je svladao Real Sociedad rezultatom 1:0, Athletic Bilbao bio je bolji od Alavesa 2:0, a Villarreal i Deportivo la Coruna odigrali su bez pobjednika 1:1.

Na ljestvici vodi Barcelona s 48 bodova, slijede Atletico Madrid (39), Valencia (37) i Real Madrid (32), s tim da Real ima utakmicu manje u odnosu na vodeći trojac.