Sport     | 28.01.2018. 13:23 |

Taekwondo klub 'Buško blato' osvojio pet zlatnih medalja na turniru u Kninu

FENA Mario Loncar

TOMISLAVGRAD, 28. siječnja (FENA) - Taekwondo klub "Buško blato" iz Tomislavgrada na prvom ovogodišnjem turniru koji je održan u subotu u Kninu osvojio je pet zlatnih medalja.

Kako su priopćili iz tog kluba, "Knin Open 2018." je ujedno bio i kriterijski turnir juniorske selekcije za odlazak na svjetsko juniorsko prvenstvo.

U kategoriji 430 natjecatelja i 58 klubova iz Hrvatske, Slovenije i BiH, klub "Buško blato" nastupio je s 9 natjecatelja.

Medalju je uspjelo osvojiti njih sedam, i to pet zlatnih koje su izborili Ivan Renić, Mihael Kovač, Ivana Kapulica, Luka Renić, Ivana Vuletić te dvije brončane Jozefina Krišto i Darija Sučić.

Pored ovih odličnih pojedinačnih rezultata u kategoriji kadeti-kadetkinje B ukupno su osvojili pehar za prvo mjesto i pojedinačno tri ukupna druga mjesta.

(FENA) C. K.

Avdagić osvojila bronzu na taekwondo turniru u Beogradu

Predstavljena knjiga 'Svjedok jednog vremena'

Taekwondo klub Novi Grad Sarajevo državni je prvak u kategoriji kadeta i juniora