Sport     | 04.02.2018. 19:38 |

Remi Liverpoola i Tottenhama

FENA Internet

LIVERPOOL, 4. veljače (FENA) - U derbiju 26. kola engleskog nogometnog prvenstva Liverpool i Tottenham podijelili bodove odigravši 2:2, a dva gola u uzbudljivoj utakmici odigranoj na Anfieldu pala su u sudačkoj nadoknadi.

"Redsi" su poveli već u 3. minuti preko Salaha i to vodstvo su držali sve do 80. minute kada je spektakularnim pogotkom s 25 metara izjednačio Wanyama.

Pet minuta kasnije Kane je imao šansu iz kaznenog udarca nokautirati Liverpool, ali je šutirao ravno u vratara Liverpoola Kariusa.

U prvoj minuti sudačke nadoknade Salah se oslobodio tri Tottenhamova obrambena igrača i pogoditi za 2:1.

No, dvije minute kasnije sudac je pokazao još jedan kazneni udarac za goste, a ovaj put Kane je bio precizniji i postigao je gol za konačnih 2:2.

Liverpool je ostao na trećem mjestu Premiershipa s 51 bodom, dok je Tottenham peti s dva boda manje. Na vrhu su dva kluba iz Manchestera, City ima 69, a United 56 bodova.

U drugoj nedjeljnoj utakmici engleskog prvenstva Crystal Palace i Newcastle odigrali su 1:1.