Sport     | 20.02.2018. 08:35 |

Eintracht bolji od RB Leipziga

FENA Internet

FRANKFURT, 20. veljače (FENA) - Eintracht Frankfurt na svom je terenu svladao RB Leipzig rezultatom 2:1 u posljednjem susretu 23. kola njemačkog nogometnog prvenstva.

Gosti su poveli u 13. minuti pogotkom Jeana Augustina. Uslijedio je brzi odgovor Eintrachta, koji je u 22. minuti izjednačio preko Timothyja Chandlera, a samo četiri minute kasnije Kevin-Prince Boateng postavio je konačnih 2:1 za domaće.

Utakmica je odigrana u ponedjeljak navečer, a svoje nezadovoljstvo neuobičajenim terminom za bundesligaške susreta iskazali su domaći navijači. Oni su u tri navrata prekidali utakmicu ubacivanjem teniskih loptica u teren.

Na ljestvici Bundeslige vodi Bayern s 59 bodova, ispred Borussije Dortmund s 40 bodova i Eintrachta s 39 bodova. Bayer Leverkusen i RB Leipzig nalaze se na četvrtom i petom mjestu s 38 bodova.

Pobjeda Veleža nad Zvijezdom

Barbarez: Vjerujem da ću manjak trenerskog iskustva nadoknaditi respektom i autoritetom (VIDEO)