Sport     | 27.03.2018. 16:05 |

Poraz juniora BiH od Turske

SARAJEVO, 27. marta (FENA) - Juniorska nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine porazom je završila nastup u Elitnoj rundi kvalifikacija za evropsko prvenstvo.

Mladi bh. nogometaši su u trećem kolu kvalifikacijskog turnira u Danskoj poraženi od selekcije Turske s 2:1. Turci su poveli golom Güvena Yalçına u 11. minuti, izjednačio je Zilić u 34., a pobjedu Turskoj donio je Oktay u 44. minuti.

BiH je takmičenje završila na posljednjem mjestu s tri poraza, dok je Turska pobjedom osvojila prvo mjesto i izborila plasman na EP. Austrija i Danska su u trećem kolu podijelile bodove odigravši 2:2.

Pobjeda Veleža nad Zvijezdom

Barbarez: Vjerujem da ću manjak trenerskog iskustva nadoknaditi respektom i autoritetom (VIDEO)