Sport     | 02.12.2018. 23:27 |

Remi Alavesa i Seville, Barcelona na vrhu La Lige

MADRID, 2. prosinca (FENA) – Nogometaši Seville propustili su priliku popeti se na vrh ljestvice La Lige nakon što su u posljednjem nedjeljnom susretu 14. kola španjolskog prvenstva odigrali 1:1 na gostovanju kod Alavesa.

Domaći su poveli u 37. minuti preko Jonyja, a bod Sevilli donio je Wissam Ben Yedder golom u 78. minuti.

Takav rasplet najviše odgovara Barceloni koja se zahvaljujući današnjoj pobjedi nad Villarrealom 2:0 ponovno popela na vrh ljestvice.

Barcelona ima 28 bodova, a druga Sevilla 27. Treći Atletico Madrid skupio je 25, četvrti Alaves 24, peti Real Madrid 23 boda.