Sport     | 05.12.2018. 08:20 |

Manchester City učvrstio se na vrhu Premiershipa

FENA Roland Grabovac

LONDON, 5. prosinca (FENA) – Manchester City došao je do sedme uzastopne pobjede u engleskom nogometnom prvenstvu, svladavši u utorak navečer u gostima Watford rezultatom 2:1.

Strijelci za City bili su Leroy Sane u 40. i Riyad Mahrez u 51. minuti susreta, dok je za Watford zabio Abdoulaye Doucoure u finišu utakmice, u 85. minuti.

U preostala tri susreta 15. kola igrana u utorak domaćini su upisali tri pobjede. Bournemouth je s 2:1 bio bolji od Huddersfielda, Brighton je rezultatom 3:1 pobijedio Crystal Palace, a istim rezultatom West Ham je pobijedio Cardiff.

Na ljestvici Premiershipa vodeći Manchester City ima 41 bod, pet više od drugoplasiranog Liverpoola, koji u srijedu gostuje kod Burnleyja.

Treći je Chelsea s 31 bodom, četvrti Arsenal i peti Tottenham imaju po 30 bodova.