Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/fena.ba/httpdocs/post-parts-new/sql.php on line 166

Fena.ba | Najnovije vijesti iz BiH, regiona i svijeta
Sport     | 16.01.2019. 16:06 |

U prvoj pripremnoj utakmici Sloboda poražena od Zvijezde iz Gradačca

FENA

TUZLA, 16. januara (FENA) - U prvoj pripremnoj utakmici nogometaši tuzlanske Slobode poraženi su danas na pomoćnom terenu stadiona Tušanj u Tuzli od prvoligaša Zvijezde iz Gradačca rezultatom 2:3 (0:2).

Trener Tuzlaka Zlatan Nalić izveo je na teren uglavnom igrače iz „drugog plana“, ali nisu se baš iskazali, posebno neki koji se nalaze na probi.

U uzbudljivoj utakmici gosti su na poluvremenu vodili 0:2, golovima Šarkanovića u 10., te Jusufbašića u 38. minuti (11 metara).

Sloboda je smanjila u 50. minuti golom Todorovića, a gosti, kojima je ovo također bio prvi kontrolni meč, povećali su na 1:3 u 74. minuti golom Šarića.

U finišu utakmice Todorović se drugi put upisao u strijelce, ublaživši poraz svog tima.