Sport     | 15.06.2019. 11:54 |

Kadetske selekcije BiH i Azerbejdaža remizirale bez golova u drugom meču

FENA Vehid Begunić

ZENICA, 15. juni (FENA) – Kadetske nogometne selekcije (U17) Bosne i Hercegovine i Azerbejdžana odigrale su danas u Trening centru Nogometnog saveza BiH u Zenici drugu prijateljsku utakmicu, koja je završila neriješenim rezultatom 0:0.

Nakon bolje igre i prilika u prvom poluvremenu, koje ipak nisu uspjeli realizirati, bh. nade su drugo poluvrijeme otvorile s dvije dobre prilike u 48. minuti za Luku Božičkovića. Prvi šut zaustavila je desna stativa, a isti je igrač prihvatio i odbijenu loptu te šutirao zamalo pored gola.

Posljednju priliku da dođu do pobjede propustili su bh. nogometaši u 89. minuti, kada je Tomislav Krstanović u 16- ercu gostiju uposlio Dinu Nuhanovića, koji nije uspio primiriti loptu pa je i ta prilika propala.

Prvi međusobni meč, kojeg su ove dvije selekcije odigrale u četvrtak, bh. tim je dobio rezultatom 3:0.