Sport     | 12.03.2020. 11:15 |

Ekipe Centra i Salinesa finalisti futsal Kupa BiH

FENA Saopćenje

SARAJEVO, 12. marta (FENA) - Ekipe Centra i Salinesa finalisti su Kupa Bosne i Hercegovine u futsalu za sezonu 2019./20.

U polufinalu Centar je u Sarajevu bio bolji od ekipe Seljaka iz Livna sa 7:2. Strijelci za pobjedničku ekipu bili su Ibrahim Hršumović u 8. i 27. minuti, Nedžad Hodžić u 15., 37, i 38. minuti, te  Emir Omerhodžić u 25. i Tarik Džemić 40. minutiu, dok su golove za Seljak postigli Ante Semren u 2. i Frano Maleta u 33. minuti.

U drugom polufunalu tuzlanski Salines bio uspješan na gostovanju u Mostaru savladaviši SG Staklorad sa 3:1. Pogotke za Tuzlake postigli su Nermin Kahvedžić u 8. i 34. te Srđan Ivanković u 26. minuti, dok jer strijelac gola za SG Staklorad bio Josip Bošković u 32. minuti.