Sport     | 04.07.2020. 22:45 |

Tuzla City u Srebreniku pobijedila Gradinu

FENA

SREBRENIK, 4. jula (FENA) – Pripremajući se za narednu sezonu u Premijer ligi BiH, nogometaši Tuzla Cityja pobijedili su danas u Srebreniku ekipu Gradine, člana Druge lige FBiH, rezultatom 4:0 (1:0).

Tri pogotka za ekipu trenera Zlatana Nalića postigao je Gojko Ubiparip u 24., 70. i 90. minuti, dok je jedan gol zabio Ivan Kostić u 80. minuti.

Ovo je bila treća pripremna utakmica ekipe iz Simin Hana i zanimljivo je da još nisu primili gol. Prethodno su u Tojšićima pobijedili Slogu s 5:0, a u Moševcu kod Maglaja istoimenu ekipu s 3:0.

Narednu pripremnu utakmicu Tuzla City će odigrati 10. jula na Kupresu protiv Veleža.