Sport     | 16.08.2020. 10:28 |

Lyon posljednji sudionik polufinala Lige prvaka

LISABON, 16. kolovoza (FENA) - U posljednjem četvrtfinalnom susretu Lige prvaka Lyon je pobijedio favorizirani Manchester City rezultatom 3:1 i plasirao se u poluzavršnicu najjačeg klupskog nogometnog natjecanja na svijetu.

Lyon je poveo u 24. minuti golom Corneta, nakon čega su uslijedili žestoki napada engleskog kluba. Francuzi su odolijevali do 69. minute kada je za 1:1 pogodio De Bruyne.

Činilo se da će Manchester City iskoristiti momentum i doći do potpunog preokreta no uslijedile su dvije munjevite kontre Lyona koje je u 79. i 87. minuti u gol pretvorio Dembele i time riješio utakmicu.

Polufinala Lige prvaka igraju se u Lisabonu 18. i 19. kolovoza. U prvom francusko-njemačkom dvoboju sastaju se PSG i Leipzig, a u drugom Lyon i Bayern.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/fena.ba/httpdocs/post-new.php on line 379