Sport     | 26.04.2021. 12:35 |

Mukača osvojio zlatnu medalju na taekwondo takmičenju u Vršcu

SARAJEVO, 26. aprila (FENA) - Takmičar Taekwondo kluba "Šampion" Ahmed Mukača osvojio je zlatnu medalju u konkurenciji kadeta na međunarodnom takmičenju "Millennium open 2021" održanom u Vršcu (Srbija).

Na takmičenju je učestvovalo 850 takmičara iz osam zemalja, a ekipa Taekwondo kluba "Šampion" nastupila je u sastavu Taekwondo selekcije Federacije BiH i ostavrila zapažene rezultate.

Mukača je nakon četiri ubjedljive pobjede osvojio zlatnu medalju i pehar za najboljeg kadeta prvenstva. Zak Bekir Gičević i Damir Gačanin osvojili su srebrene medalje. Hamza Bahtanović u konkurenciji juniora izgubio u polufinalu i morao se zadovoljiti bronzanim odličjem. Bez plasmana ostali su Eman Sarić, Ajla Gredić, Ensar Čopelj, saopćeno je iz kluba.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/fena.ba/httpdocs/post-new.php on line 379