Sport     | 18.07.2021. 23:53 |

Bez golova u hercegovačkom derbiju

ŠIROKI BRIJEG, 18. srpnja (FENA) - Nogometaši Širokog Brijega i Zrinjskog odigrali su bez pogodaka 0:0 u derbiju prvog kola Premijer lige BiH.

Zrinjski je većinu vremena imao loptu u svom posjedu, posebice u drugom poluvremenu, ali Plemići nisu stvorili previše opasnih situacija pred golom Širokog.

Najveću priliku gosti su propustili u četvrtoj minuti sudačke nadoknade kada je Savić šutirao glavom iz neposredne blizine, a njegov udarac sjajno je obranio vratar Miškić.

Domaći su najveću šansu imali u 54. minuti kada je Šabić u situaciji jedan na jedan lobovao golmana Zrinjskog, a lopta je odsjela na gredi.

Zrinjski u drugom kolu čeka još jedan derbi, i to onaj gradski protiv Veleža, dok Široki gostuje u Prijedoru kod Rudara.

U prvom današnjem susretu Sloboda je u Tuzli svladala Rudar 1:0, dok se u ponedjeljak sastaju Sarajevo – Tuzla City i Velež – Posušje.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/fena.ba/httpdocs/post-new.php on line 379