Sport     | 15.10.2021. 18:54 |

Bilbija ponovno odlučio mostarski gradski derbi

MOSTAR, 15. listopada (FENA) – Zrinjski je u susretu 13. kola Premijer lige BiH na stadionu u Vrapčićima pobijedio Velež rezultatom 1:0, a kao i prije mjesec dana gradski derbi odlučio je Nemanja Bilbija.

Bila je to tvrda utakmica u kojoj ni jedna momčad nije stvorila previše izglednih prilika.

Nakon siromašnog prvog poluvremena odluka o pobjedniku pala je u 62. minuti. Josip Ćorluka prošao je po desnoj strani i poslao loptu pred Veležov gol. Domaći vratar Slaviša Bogdanović kratko je odbio loptu do Bilbijine glave, a napadač Zrinjskog je pogodio za 1:0.

Velež je utakmicu završio s igračem manje nakon što je u 89. minuti drugi žuti karton dobio Slaviša Radović.

Zahvaljujući novoj pobjedi Zrinjski se učvrstio ne vrhu ljestvice s 30 bodova, 4 više od najbližeg pratitelja Tuzla Cityja koji ima i dvije utakmice manje u odnosu na Zrinjski.

Pobjeda Veleža nad Zvijezdom

Barbarez: Vjerujem da ću manjak trenerskog iskustva nadoknaditi respektom i autoritetom (VIDEO)