Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/fena.ba/httpdocs/post-parts-new/sql.php on line 166

Fena.ba | Najnovije vijesti iz BiH, regiona i svijeta
Sport     | 22.01.2018. 20:27 |

EP rukomet 2018: Francuska - Srbija 39-30

FENA Agencije

ZAGREB, 22. siječnja (FENA/Hina) - U susretu 3. kola skupine 1 drugog kruga Europskog prvenstva u ponedjeljak su u Zagrebu rukometaši Francuske očekivano svladali Srbiju sa 39-30 (19-12), čime su praktično osigurali plasman u polufinale.

Srbija je držala priljučak do 20. minute prvog poluvremena, a onda je posustala i Francuzi su otišli na odmor sa sedam golova prednosti (19-12). U nastavku to je bilo rutinsko odrađivanje posla od strane svjetskih prvaka.

Kod Francuske najbolji strijelci bili su Luka Karabatić, koji uglavnom igra samo obranu, te Raphael Caucheteux, koji rijetko dobija priliku zaigrati. Obojica su zabili po 7 golova.

U redovima Srbije Nemanja Zelenović postigao je 7, a Petar Nenadić 6 pogodaka.

Kolo prije kraja drugog kruga Francuska ima maksimalnih 8 bodova i pobjede protiv Norveške (32-31) i Švedske (23-17), a u srijedu u zadnjem kolu igra protiv Hrvatske. Jedini krug u kojem Francuska može biti sa još dvije reprezentacije sa istim brojem bodova je onaj sa Švedskom i Hrvatskom, ali tada bi Francuzi morali izgubiti od Hrvatske sa devet ili više golova razlike.

U drugom susretu ove skupine večeras u 20.30 sati sastaju se Švedska i Bjelorusija.

(FENA)
Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/fena.ba/httpdocs/post-new.php on line 215