Sport     | 24.01.2018. 08:38 |

Sevilla prvi polufinalist Kupa kralja

FENA Internet

SEVILLA, 24. siječnja (FENA) - Nogometaši Seville plasirali su se u polufinale španjolskog Kupa kralja nakon što su u sinoćnjem uzvratu četvrtfinala na svom terenu svladali Atletico Madrid rezultatom 3:1, potvrdivši tako pobjedu 2:1 iz prvog susreta.

Sevilla je došla u vodstvo preko Sergija Escudera nakon samo 26 sekundi igre. Gosti iz Madrida izjednačili su u 13. minuti preko Antoina Griezmanna, a domaći su do pobjede došli u drugom poluvremenu.

Prvo je u 48. minuti Ever Banega realizirao jedanaesterac za 2:1, da bi u 79. Pablo Sarabia postavio konačnih 3:1.

U srijedu se sastaju Alaves – Valencia i Real Madrid – Leganes, dok je u četvrtak na programu posljednji četvrtfinalni ogled Barcelona – Espanyol. Valencia ima prednost 2:1 iz prvog susreta, dok su Real i Espanyol ostvarili pobjede 1:0 u prvim četvrtfinalnim ogledima.

(FENA) R. G.

Takmičarska komisija NSBiH: Sarajevu oduzeta tri boda, suspendovani Mirvić i Ibričić