Svijet     | 20.04.2026. 15:35 |

Iran pogubio dvojicu ljudi zbog veza s Mossadom

FENA Internet, Foto/ Ilustracija

TEHERAN, 20. aprila (FENA) - Iran je u ponedjeljak pogubio dvojicu muškaraca osuđenih za veze s izraelskom obavještajnom agencijom, saopćilo je pravosuđe, što je najnovije u nizu pogubljenja od izbijanja rata s Izraelom i Sjedinjenim Državama.

Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.

(FENA) F. F.

Vezane vijesti

Grossi signalizirao da će inspektori IAEA obići iranske lokacije za obogaćivanje urana

U napadima Sjedinjenih Američkih Država i Izraela na Iran poginulo je 3.519 ljudi

Ghalibaf: Hormuški moreuz bit će pod iranskom upravom

Promo

Svijet vas čeka, putujte uz m:tel eSIM Travel

Televizor ili robotski usisivač uz Xiaomi modele iz m:tel ponude

m:tel: Zakoračite u ljeto uz 49. broj m:agazina!