MOSTAR, 26. lipnja (FENA) - Situacija na požarištu na odlagalištu Uborak je stabilna, u posljednja dva dana prikupljeno je više od 300 tona otpada iz grada koji će biti odvezen izvan Mostara, a jedino zabrinjavaju pozivi na blokadu pretovarne lokacije - izjavio je u petak na redovitoj konferenciji za novinare gradonačelnik Mostara Mario Kordić u povodu krizne situacije s otpadom koja u Mostaru traje od ponedjeljka, kada je na odlagalištu Uborak izbio požar.
Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i
uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.
(FENA) M. K.




