MOSTAR, 28. lipnja (FENA) - Posljednjih dana, uslijed visokih temperatura, bilježimo povećan broj intervencija i pregleda pacijenata koji se javljaju zbog tegoba povezanih s vrućinom, kazao je za Fenu dr. Mateo Miloš iz Službe hitne medicinske pomoći Doma zdravlja Mostar.
Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i
uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.
(FENA) I. B.




