Sport     | 23.10.2018. 08:23 |

Arsenal do desete uzastopne pobjede preokretom protiv Leicestera

LONDON, 23. listopada (FENA) - Arsenal je na svom terenu pobijedio Leicester City 3:1 u posljednjem susretu 9. kola engleskog nogometnog prvenstva.

Nakon dva poraza na startu prvenstva "Topnici" igraju sve bolje, a sinoćnja pobjeda bila im je sedma u nizu u Premiershipu, deseta u svim natjecanjima.

Gosti su u vodstvo došli u 31. minuti nakon što je Hector Bellerin u vlastiti gol skrenuo loptu, da bi u posljednjoj minuti prvog poluvremena izjednačio Mesut Ozil.

U nastavku Pierre-Emerick Aubameyang zabio je dva gola u 63. i 66. minuti za konačnih 3:1.

Na vrhu ljestvice su Manchester City i Liverpool sa po 23 boda, Chelsea, Arsenal i Tottenham imaju po 21 bod. Leicester City je jedanaesti s 12 bodova.