Sport     | 19.12.2020. 19:10 |

U Tuzli odigran derbi susret 14. kola Premijer lige BiH - RK Sloboda i Izviđač

FENA Saopćenje

TUZLA, 19. decembra (FENA) - U SKPC Mejdan u Tuzli večeras je odigran derbi susret 14. kola Premijer lige BiH gdje su snage odmjerile RK Sloboda i RK Izviđač CO. Rezultat na poluvremenu bio je 12:11 za Slobodu, a nakon uzbudljivih 60 minuta derbija rezultat je glasio 26:26.

Najefikasniji u redovima Slobode bili su Edin Klis sa deset, Alen Ovčina sa osam i Eldin Vuković sa četiri postignuta gola.

Najviše pogodaka u ekipi Izviđača postigli su Milan Vukšić sedam, dok su Domagoj Alilović i Mladen Bošković postigli po četiri pogotka.

U narednom kolu ekipa Slobode gostuje u Gornjem Vakufu/ Uskoplju ekipi Sloge, dok Izviđač dočekuje Krivaju iz Zavidovića, saopćeno je iz RK Sloboda.

(FENA) M. L.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/fena.ba/httpdocs/post-new.php on line 379

Generalnoj direktorci kompanije m:tel Jeleni Trivan uručeno priznanje Zlatni grb grada Banjaluka