Sport     | 08.05.2021. 21:07 |

Bez pobjednika u mostarskom gradskom derbiju

FENA Roland Grabovac

MOSTAR, 8. svibnja (FENA) – Derbi 29. kola Premijer lige BiH između Zrinjskog i Veleža završio je neodlučenim rezultatom 1:1.

Gosti su poveli u 42. minuti preko Vehabovića, a izjednačio je Bilbija u 55. minuti.

Zrinjski je do pobjede mogao doći u sudačkoj nadoknadi. Tičinović je bio u stopostotnoj prigodi, ali je s pet metara promašio kompletan gol.

Četiri kola do kraja prvenstva vodeći Borac ima 57 bodova, kao i drugoplasirano Sarajevo. Velež je treći s 53 boda, Široki Brijeg četvrti s 51, a Zrinjski peti s 50.

Sljedeće kolo igra se u srijedu, a najzanimljiviji susretu su Velež - Željezničar i