Sport     | 23.08.2021. 21:56 |

Poraz odbojkašica BiH od Francuske

BEOGRAD, 23. augusta (FENA) - Ženska odbojkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je od Francuske sa 3:0 u meču trećeg kola Evropskog prvenstva u Srbiji.

Odbojkašice BiH propustile u priliku da drugom pobjedom na prvenstvu praktično osiguraju plasman u osminu finala, a Francuskinje su se prvom pobjedom uključile u borbu za drugi krug.

Prva dva seta odbojkašice Francuske riješile su prilično lako u svoju korist. Tek u trećem setu odbojkašice BiH pružile su snažan otpor, držale se do samog kraja, ali su Francuskinje na kraju ipak uspjele dobiti i ovaj set sa 26:24 i ostvariti pobjedu.

BiH i Francuska su nakon tri kola na omjeru 1-2.

U narednom kolu selekcija BiH igra protiv Belgije koja je danas upisala važnu pobjedu nad Rusijom rezultatom 3:2.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/fena.ba/httpdocs/post-new.php on line 379