Sport     | 09.05.2026. 21:18 |

Mladi atletičari Bihaća osvojili četiri medalje na međunarodnom mitingu u Banjoj Luci

FENA Foto: FENA

BANJA LUKA, 9. maja (FENA) - Mladi članovi Atletskog kluba Bihać nastavili su nizati zapažene rezultate, potvrđujući kvalitet rada i kontinuitet razvoja atletike u Bihaću. Na šestom Međunarodnom atletskom mitingu „Trofej Banja Luka“, održanom na Gradskom stadionu u Banjoj Luci, bihaćki atletičari osvojili su četiri medalje u konkurenciji više od 300 takmičara iz 24 kluba.

Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.

(FENA) D. J.

Vezane vijesti

Pezer s najboljim ovosezonskim hicem od 20,61 m pobijedio na mitingu u sarajevskom Novom Gradu

Na stadionu 'Tušanj' održana '3. Tuzlanska olimpijada'

Atletičari Bihaća među najboljima na Željava Air Base polumaratonu

Promo

m:tel: Putujete na Svjetsko prvenstvo, da li ste spakovali svoj eSIM Travel paket?

m:tel: Gledaj i navijaj uz m:SAT

Telemach: Bodrite Zmajeve uživo uz EON i EON SAT pakete