Sport     | 01.08.2021. 23:10 |

Široki i Radnik odigrali bez pobjednika na Pecari

FENA Filip Kožul

ŠIROKI BRIJEG, 1. kolovoza (FENA) – U 2. kolu Premijer lige BiH Široki Brijeg i Radnik su odigrali bez pogodaka (0:0) na Pecari što je treći neriješen rezultat za Široki, a prvi bod za Radnik.

Prva ozbiljnija situacija na susretu dogodila se u 5. minuti kada Llanos puca u vratara gostiju nakon ubačaja Jurilja. Radnik je kreirao dobru šansu u 28. minuti kada pokušava Pantelić, ali brani Miškić. Velika šansa za Obšivača stvorena je nakon ubačaja Vukoje iz prekida u 32. minuti. Potom slijedi dobar udarac Pantelića u 38. minuti, ali odlazi pored gola Miškića. Llanos je u prilici u 39. minuti, ali obrana blokira njegov udarac.

Sjajna šansa za Radnik pojavila se u 59. minuti, Šarić je izašao jedan na jedan s Miškićem, ali golman Širokog čita njegov pokušaj. Minutu kasnije domaći traže penal na Brekalu, a Bojo odmahuje rukom. Odličan pokušaj stvorio je Ikica iz slobodnjaka, ali brani golman gostiju u 87. minuti.

(FENA) I. B.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/fena.ba/httpdocs/post-new.php on line 379

Generalnoj direktorci kompanije m:tel Jeleni Trivan uručeno priznanje Zlatni grb grada Banjaluka