MOSTAR, 23. lipnja (FENA) - Situacija na deponiji je značajno bolja, ali izvanredno stanje ostaje na snazi do daljnjeg, izjavio je gradonačelnik Mostara Mario Kordić, danas nakon sastanka Gradske uprave Grada Mostara i Službe civilne zaštite i vatrogastva Grada Mostar povodom požara na gradskoj deponiji Uborak koji je izbio u ponedjeljak.
Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i
uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.
(FENA) Z. P.




