Bosna i Hercegovina     | 25.06.2026. 16:29 |

Kordić najavio početak pretovara otpada i nove lokacije u Mostaru

FENA Slaven Nikšić, Foto: Branka Soldo

MOSTAR, 25. lipnja (FENA) -Gradonačelnik Mostara Mario Kordić izjavio je u četvrtak na konferenciji za novinare nakon sastanka Gradske uprave Mostara i Stožera civilne zaštite da će pretovar otpada u Vrapčićima početi već sutra, a čim se stvore uvjeti, uslijedit će i na tri dodatne lokacije kako bi se rasteretio sjeverni dio grada. Sastanci Gradske uprave i Stožera civilne zaštite održavaju se svakodnevno od ponedjeljka, kada je izbio požar na gradskoj deponiji Uborak.

 

Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.

(FENA) M. K.

Vezane vijesti

Pozder: 300.000 KM za hitnu sanaciju posljedica požara na deponiji Uborak

Kordić pozvao građane da ne blokiraju pretovar otpada na Uborku

Vlada HNŽ-a izdvojila 300.000 KM za Mostar

Promo

Svijet vas čeka, putujte uz m:tel eSIM Travel

Televizor ili robotski usisivač uz Xiaomi modele iz m:tel ponude

m:tel: Zakoračite u ljeto uz 49. broj m:agazina!